لایسنس دایرکت ادمین – directadmin license

1365854925

لایسنس دایرکت ادمین


ارائه لایسنس های اصلی دایرکت ادمین (directadmin) برای سرور مجازی و سرور اختصاصی با امکان تغییر آی پی لایسنس . رهجونت برای راحتی کاربران لایسنس دایرکت ادمین را به صورت تومانی در اختیار کاربران قرار می دهد و با توجه به استفاده از پنل نمایندگی برای واگذاری لایسنس directadmin قیمت تمام شده برای کاربران بسیار کمتر از قیمت های directadmin می باشد ، لایسنس دایرکت ادمین رهجونت امکان نصب بر روی سرور مجازی و اختصاصی را دارا می باشد و سرور های اختصاصی نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد. تمامی لایسنس ها به صورت فوری از چند دقیقه تا حداکثر چند ساعت فعال شده و در صورت نیاز کاربر امکان نصب رایگان دایرکت ادمین بر روی سرور همکار وجود خواهد داشت.

کنترل پنل وب هاستینگ دایرکت ادمین ، یکی از محبوب ترین کنترل پنل های مدیریت هاست و سرور در جهان است که آمار استفاده از آن به صورت مداوم در حال افزایش است . قیمت ارزان لایسنس دایرکت ادمین ، قدرت انعطاف بسیار بالا ، مصرف پایین منابع سرور و سادگی کار با پنل دایرکت ادمین ، سبب شده تا این کنترل پنل در کنار سی پنل و پلسک جزو محبوب ترین کنترل پنل های تجاری دنیا محسوب گردد .

قیمت لایسنس دایرکت ادمین در شرایطی نسبت به cPanel و Plesk ارزان تر است که امکاناتی به مراتب قوی تر و حرفه ای تر از پلسک و در سطح WHM به مدیر سرور ارائه میکند . لایسنس دایرکت ادمین به صورت ماهیانه و مادام العمر و همیشگی فروخته میشود که انتخاب نوع لایسنس دایرکت ادمین ارتباط مستقیم با مدیر سرور و نیاز های سررو خواهد داشت . این خود به تنهایی یکی از برتری های لایسنس دایرکت ادمین نسبت به لایسنس سی پنل است . شما فقط یک بار برای خرید لایسنس دایرکت ادمین هزینه میکنید و برای همیشه و مادام العمر از آن استفاده میکنید .

مزایای لایسنس دایرکت ادمین:

از مزایای استفاده از لایسنس دایرکت ادمین همیشگی و مادام العمر امکان تغییر نا محدود آدرس IP مربوط به لایسنس است . شما میتوانید لایسنس دایرکت ادمین را برای سرور های RHEL مانند CentOS و CLOUDLINUX و همچنین لینوکس های توزیع Debian و Ubuntu نیز خریداری کنید . سیستم عامل مربوط به لایسنس دایرکت ادمین نیز مانند IP قابل تغییر بوده و امکان خرید لایسنس دایرکت ادمین برای FREEBSD نیز وجود دارد.

سیستم عامل های پشتیبانی شده :

  • امکان نصب لایسنس دایرکت ادمین رهجونت به صورت همزمان روی سرور مجازی و اختصاصی وجود دارد.
  • امکان نصب دایرکت ادمین بر روی سرور های لینوکس RedHat Enterprise و CentOS 5.x 32/64-bit, 6.x 32/64-bit, 7.x 64-bit و FreeBSD 8.x 64-bit, 9.x 32/64-bit  و Debian 6.x 32/64-bit, 7.x 32/64-bit, 8.x 64-bit وجود دارد.

دایرکت ادمین کنترل پنل ساده ، محبوب و پرسرعت :

دایرکت ادمین یک کنترل پنل بسیار محبوب و البته پرسرعت است که محبوبیت آن با وجود بروزرسانی ها اندک آن رو به پیشرفت است ، از مزایای دایرکت ادمین نسبت به سی پنل هزینه کمتر آن و عدم امکان تحریم آن است ، این کنترل پنل به تمام کسانی که در کنار هزینه کم نیاز به سرعت زیادی دارند بسیار توصیه می شود.

امکانات دایرکت ادمین :

سطح کاربری :

مدیریت ایمیل ها ، مدیریت اکانت های FTP ، مدیریت DNS Record ها ، جزئیات آمار سایت توسط Webalizer ، مدیریت ساب دامین ها ، فایل منیجر ، مدیریت دیتابیس ها ، مدیریت بک آپ وب سایت ، مدیریت صفحات خطا ، مدیریت رمز عبور پوشه ها و امکانات پیشرفته مانند تنظیمات SSL و غیره

سطح نمایندگی :

ساخت ، ویرایش و مشاهده لیست اکانت ها ، مدیریت پکیج های هاست ، آمار پنل نمایندگی ، مدیریت تمام کاربران ، اضافه کردن پوسته و مدیریت آنها ، مدیریت آی پی ها ، مشاهده اطلاعات سرور و تنظیمات name server ها

سطح مدیریت :

ساخت اکانت نمایندگی و مدیریت ، ساخت پکیج نمایندگی ، مشاهده تمام کاربران ، مدیریت دی ان اس ها ، مدیریت آی پی ها ، مشاهده وضعیت سرویس های سرور مدیریت آنها ، مشاهده آمار کامل ، اطلاعات لایسنس و بروزرسانی دایرکت ادمین.

امکانات عمومی :

سیستم تیکت دایرکت ادمین ، به روز رسانی آنلاین ، قابلیت شخصی سازی ، بازیابی سرور های کرش شده به صورت خودکار ( ری استارت سرویس ها ).

  • تمامی لایسنس های directadmin امکان ایجاد نامحدود وب سایت را دارند.
  • تمامی مشتریان شما می توانند از سایت www.rahjo.net مشکلات خود را رفع نمایند.

برای مشاهده قیمت لایسنس دایرکت ادمین در وب سایت رسمی این شرکت اینجا کلیک کنید . توجه داشته باشید که قیمت لایسنس دایرکت ادمین در وب سایت رسمی با قیمت خرید آن از ما بسیار متفاوت و ارزان تر است . دلیل ارزان بودن لایسنس دایرکت ادمین ارائه شده توسط ما ، تعداد خرید بالای لایسنس و گرفتن تخفیف از شرکت تولید کننده نرم افزار است . برای خرید لایسنس دایرکت ادمین درخواست خود را برای ما تیکت کنید . لایسنس دایرکت ادمین سرور شما حد اکثر چند ساعت بعد از سفارش ، آماده خواهد شد .

اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...