تبلیغات در صفحه نخست گوگل

انتخاب مسیر درست، کلید موفقیت شماست…

06-06-2016 10-10-08 ق-ظ

تبلیغات در گوگل – نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل

اگر میخواهید در عرض چند دقیقه سایت شما در صفحه اول نمایش داده شود. رهجونت بهترین راه حل برای شماست

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد.واز آنجاییکه یکی ازبهترین روشهای تبلیغ تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords)  می باشد. با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) دراختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند ، و همچنين اين فرايند موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود، رهجونت با تجربه در امر تبليغ در گوگل و دارا بودن مدرك رسمي تبليغات در گوگل و با كادر مجرب سالهاست كه اين خدمات را بگونه اي حرفه اي و هوشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد و تعداد مشتريان اين شركت در حال حاضر از مرز 1430 شركت عبور نموده و اين شركتها و موسسات همواره با توجه به گسترش فعاليت سرآمد بازار رقابتي خود مي‌باشند.

مزایای تبلیغات در گوگل عبارتند از :

* قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه .

* آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داددارند نمایش داده می شود.

* امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران .(رایگان)

* این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند.

* هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.

* سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد .(رایگان)

* امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود .(رایگان)

* امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود .(رایگان)

* امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.(رایگان)

* امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند .(رایگان)

* امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود .(رایگان)

* سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان

* امکان تعیین هزینه برای هر کلیک .(رایگان)

 

 

نحوه کارکرد تبلیغات در گوگل چگونه است؟

06-06-2016 10-14-44 ق-ظ

اساس کار تبلیغات درموتورهای جستجو به این صورت است که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید،کلمات کلیدی را انتخاب می کنیدوهنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در موتورهای جستجو همانند یاهو، بینگ و گوگل جستجو می شوند،آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر می شود تبلیغات شما,یا در نوار رنگی وسط صفحه یا در سمت مخالف جستجوهای عادی گوگل نمایش داده خواهد شد.
وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که بر روی آگهی شما کلیک شده و وارد وب سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد.
مثلا شخصی در جستجوی خرید موبایل می باشد بنابراین اولین جمله ای را که جستجو می کند خرید موبایل است. با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این کلمه کلیدی را جستجو کنند نمایش داده خواهد شد.

این مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما هم اکنون می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه ای بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود.در زمینه تبلیغات اینترنتی، مخصوصا تبلیغات در گوگل شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنندوبتوانند با استفاده از سیستم تبلیغ در گوگل مخاطبین هدف خود را راهی وب سایت خود کنندهدف تیم رهجونت اجرای اصولی کمپین های تبلیغات در گوگل  و مدیریت هزینه های آن می باشد تا سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش را برای آنها به همراه  داشته باشد. رهجونت قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن در صفحه اول گوگل قرار دهد.

با توجه به این که توانسته ایم اجازه اجرا و فروش تبلیغات کلیکی را از کمپانی گوگل دریافت کنیم و با آشنایی با آخرین تکنیک های خاص گوگل قادر هستیم در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت تبلیغات در گوگل را برای شما مدیریت کنیم.تجربه نشان داده هدایت درست کمپین های تبلیغات در گوگل می تواند نقش مهمی در کاهش هزینه ها و همچنین بهترین موقعیت برای آگهی شما را به همراه داشته باشیم.

googleaddwords

شما به راحتی می توانید از قسمت سفارش تبلیغات درگوگل اقدام به انتخاب بودجه تبلیغاتی خود کرده وسپس با پرکردن فرم مربوطه سفارش خود را برای ما ارسال کنیدتادرکمترین زمان ممکن نسبت به ایجاد اکانت شما اقدام کنیم. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید کارشناس ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستنداگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...