خرید سرور اختصاصی

vps

سرور اختصاصی ایران

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل کشور باعث می‌شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور شما تا ۴برابر افزایش پیدا کند. رهجونت با ایجاد یک شبکه‌ی خصوصی واستفاده ازبهترین تجهیزات سخت‌افزاری در سه دیتاسنترخدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهد.استفاده از سرورهای جدید با برندهای معتبر جهانی تضمین کننده‌ی کیفیت خدمات ما خواهد بود.افتخار ما ارائه خدمات قابل رقابت با دیتاسنترهای خارجی درداخل ایران می‌باشد.

 

سرور اختصاصی آلمان

بیش از۵سال همکاری مستمر با بزرگترین دیتاسنتر کشور آلمان که با نام تجاری Hetzner (هتزنر) شناخته می‌شود، و ارائه نزدیک به ۱۰۰۰ سرور در این مدت از این دیتاسنتر،رهجونت را مبدل به یک شریک تجاری برای هتزنر کرده‌است. سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران، ارتباط شبکه پایدار، ارائه سخت‌افزارهای روزآمد و قیمت مناسب از مهمترین خصوصیات این سرورها می‌باشد.

سرور اختصاصی فرانسه

دیتا‌سنتر OVH به‌عنوان بزرگترین دیتاسنتر اروپا، یک برند کاملا شناخته شده می‌باشد، Anti DDoS سخت‌افزاری رایگان تا ۹۰ گیگابیت برای تمام سرورها،پهنای باند گیگابیتی نامحدود و سرعت دسترسی مناسب از داخل ایران‌ را می‌توان از مهمترین نکات در خصوص سرورهای فرانسه برشمرد.

 

سرور اختصاصی کانادا

iWeb یکی ازدیتاسنترهای محبوب نزد کاربران ایرانی است، ما نیز خدمات خود را در کانادا باهمکاری همزمان دیتاسنترهای iWebو OVH ارائه می‌دهیم،این امر حق انتخاب بیشتری را به شما می‌دهدتاساده‌تر به سروری دست پیدا کنیدکه دقیقا مطابق نیازتان است. نزدیکی به Backboneهای اینترنت، شبکه پایدار، پشتیبانی قدرتمند دیتاسنتر را می‌توان به‌عنوان مهمترین مزیت استفاده از سرورهای کانادایی برشمرد.

 

سرور اختصاصی آمریکا

بی‌گمان خدمات دیتاسنتر‌های آمریکایی ازکیفیت زیادی برخورداراست،ولی موضوع تحریم و سرعت دسترسی کمترازداخل ایران نسبت به سرورهای اروپایی باعث شده‌ است که خدمات دریافتی ایرانیان از این شرکت‌ها بسیار محدود شود،درحال‌حاضر سرورهای رهجونت در دیتا‌سنتر‌های SoftLayer ،WSI ،SingleHop YesUp و XLHost ارائه می‌شوند. پشتیبانی قدرتمند فنی در دیتاسنتر و استفاده از سخت‌افزارهای اورجینال به‌عنوان مزایایی این سرویس‌ها تلقی می‌شوند.اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...