خرید هاست دایرکت ادمین خارج

20150603035625!DirectAdmin-Logo

دایرکت ادمین یک کنترل پنل میزبانی وب گرافیکی می باشد (DirectAdmin یکی از پلتفرم های هاستینگ است) که مبتنی بر وب بوده و مدیریت وب سایت ها بر روی هاست و سرور را بسیار آسان کرده است.

با DirectAdmin  می توانید وب سایت های خود را با سطوح Admin، Reseller یا نماینده و کاربر معمولی مدیریت کنید.

DirectAdmin فقط بر روی سیستم های لینوکسی و به طور ویژه فقط ورژن های RedHat، CentOs، FreeBSD و Debian اجرا می شود. بدین معنی که با داشتن یک سرور لینوکسی برای شما طیف وسیعی از گزینه ها در کنترل پنل میزبانی فراهم خواهد بود.

امنیت دایرکت ادمین

در صورتی که تنظیمات امنیتی روی سرور اعمال شود و پلاگین های امنیتی مانند فایروال روی دایرکت ادمین نصب شود از امنیت بسیار بالایی بهره مند میگردد.

سرعت دایرکت ادمین

با توجه به مصرف منابع کم این کنترل پنل و ساده بودن آن سرعت آن از سی پنل و plesk بیشتر می باشد.

امکانات دایرکت ادمین

دایرکت ادمین ۳ سطح admin , reseller و user دارد

محبوبیت دایرکت ادمین :

DirectAdmin با توجه به سرعت ، سادگی و قیمت  بین webmaster ها بسیار محبوب می باشد. البته به دلیل کمتر بودن امکانات آن نسبت به کنترل پنل سی پنل افرادی هم کار با این پنل را دوست ندارند.

پنل DirectAdmin  به همراه سی پنل؛ دو پنل سرویس هاست لینوکس محبوب و دارای قابلیتهای کامل و در عین حال ساده برای کاربری خدمات هاست در دنیا هستند.

از دلایل انتخاب DirectAdmin  سرعت بالا در هنگام کار با پنل و عدم محدودیت برای کاربران ایرانی است. رهجونت در هاست لینوکس ایران؛ پنل DirectAdmin  را به عنوان پنل اصلی سرویس خود انتخاب کرده اند و از این رو انتقال اطلاعات چنین سایت هایی به هاست DirectAdmin  رهجونت به سهولت با تهیه بکاپ از سرور فعلی امکانپذیر خواهد بود.

what-is-directadmin

سرویس های هاست DirectAdmin ما از کیفیت بی نظیری برخوردارند. با بالاترین آپتایم در میان رغیبان، ارائه خدمات بی نظیر تهیه نسخه پشتیبان، و ارائه پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان، توانسته ایم گامی بزرگ در جهت کسب رضایت مشتریان برداریم.اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...