خرید اس اس ال -پروتکل امنیتی https -اس اس ال دامنه ir ملی

Certificado-SSL

SSL چیست؟

از این پروتکل برای امن کردن پروتکل های غیرامن مانند HTTP ، LDAP ، IMAP و … استفاده می شود. در حقیقت SSL بر این اساس یکسری الگوریتم های رمزنگاری بر روی داده های خام قرار می دهد که قرار است از یک کانال ارتباطی غیرامن بگذرد تا محرمانه ماندن داده ها تضمین شود. به بیان دیگر شرکتی که صلاحیت صدور و اعطاء گوهینامه دیجیتال SSL را دارد برای هر کدام از دو طرفی که قرار است ارتباطات بین شبکه ای را امن کنند. این مدارک باید احراز هویت کاربران را تایید کنند و از هر طرف گواهینامه تایید شود. اگر اطلاعات حین انتقال به سرقت رفت برای رباینده قابل درک نیست  که این کار به صورت الگوریتم های رمزنگاری و کلیدهای رمزنگاری نامتقاران و متقاران انجام می دهد.

کاربرد های اس اس ال :

  1. امنیت سایت
  2. تاثیر در Seo سایت (ارزش قائل شدن گوگل به سایت های داری اس اس ال)
  3. گرفتن نماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت و معدن ایران

گواهینامه های SSL ویژه دامنه های ir

گواهینامه SSL،گواهینامه دیجیتال ویاSSL یک تکنولوژی استاندارد برای تامین ارتباطی امن ما بین یک وب سرور و یک مرورگراینترنت است،ارتباط امنی که توسط گواهینامه امنیتی SSL برقرار می شود از تمامی اطلاعاتی که فی مابین سرور و کاربر منتقل می شود ، محافظت می کند، برای اینکه وب سایتی بتواند ارتباط امنی از طریق SSL داشته باشدمی بایست از مراکز معتبری یک گواهینامه SSL برای این وب سایت خریداری شود.

رهجونت به عنوان نماینده رسمی ثبت وصدورگواهینامه های SSL از شرکت ssl-europa امکان ارائه گواهینامه SSL برای دامنه های ir را فراهم نموده است، این گواهینامه برای تمام دامنه های IR وکلیه سازمانهای دولتی وشرکتهای خصوصی قابل ارائه می باشد و با توجه به نمایندگی رسمی رهجونت از ssl-europa امکان پرداخت خسارت گارانتی اس اس ال برای اولین بار در ایران به مشتری فراهم می باشد .

سوالات متداول

 

زمان صدور گواهینامه اس اس ال چقدر است ؟

بسته به نوع گواهینامه خریداری شده تحویل گواهینامه بین 1 ساعت تا 1 هفته زمان نیاز دارد ، عموماً گواهینامه هایی که تایید دامنه هستند در کمتر از 1 ساعت قابل ثبت هست و گواهینامه هایی که OV و EV هستند بین 3 تا 7 روز جهت تایید مدارک زمان نیاز دارند .

علت تفاوت قیمت در بین صادر کننده های SSL چیست ؟

گواهینامه اس اس ال یک پروتکل امنیتی هست و تفاوتی در نحوه تولید آن بین شرکتها نیست،اما بسته به این که روت یا CA کدام شرکت باشد و میزان گارانتی تضمین شده چقدر باشد قیمت گواهینامه ها متفاوت هستند . اما به لحاظ کارکرد تفاوتی بین گواهینامه صادر شده از CA های متفاوت وجود ندارد.

آیا گواهینامه های ارائه شده رهجونت در تمام مرورگر ها تایید می شوند

کلیه گواهینامه های SSL ارائه شده در رهجونت به صورت 100 درصد برای تمام مرورگر های کامپیوتر و موبایل Sign می باشد

آیا در صورت تغییر سرور و هاست امکان استفاده از SSL خریداری شده روی سرور جدید فراهم هست ؟

شما می توانید طی دوره خرید به صورت رایگان به هر تعداد که بخواهید گواهینامه خود را reissue نمایید و آن را روی همان دامنه در سرور های مختلف نصب کنید .

آیا امکان دریافت بیمه نامه SSL در صورت شکسته شدن قبل آن وجود دارد ؟

با توجه به این که گواهینامه های ارائه شده در رهجونت با قرار داد مستقیم تهیه شده و رهجونت نماینده رسمی صادر کننده می باشد امکان ارائه پرداخت بیمه نامه در ایران نیز وجود دارد

آیا جهت نصب اس اس ال نیاز به آی پی اختصاصی هست ؟

در صورتی که سرور میزبان شما قابلیت SNI را پشتیبانی کند جهت نصب SSL نیاز به آی پی اختصاصی نیست ، کلیه سرویس های میزبانی وب رهجونت این قابلیت را پشتیبانی می کند

چه گواهینامه ای مناسب من هست ؟

درصورتی تنها قصد ایجاد امنیت روی یک دامنه را داریدمی توانید گواهینامه های single domain و یا standard را خریداری کنید ، اگر قصد ایجاد امنیت روی کلیه ساب دامنه ها را دارید پیشنهاد می کنیم از گواهینامه wildcard استفاده کنید ،د ر صورتی که علاوه بر ایجاد امنیت به دنبال تایید اطلاعات شرکت ثبت شده خود هستید پیشنهاد می کنم از گواهینامه OV و EV استفاده نمایید .

جهت صدور گواهینامه SSL چه مدارکی نیاز هست ؟

جهت صدور گواهینامه SSL تایید دامنه (DV) بعد از خرید سرویس کد CSR به همراه یک ایمیلو رمز عبور آن را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی به واحد گواهینامه SSL ارسال می کنید تا واحد فروش کمتر از یک ساعت گواهینامه شما را تایید و فعال کند و جهت خرید گواهینامه های OV و EV بعد از خرید شما مدارک مورد نیاز از طریق همکاران واحد فروش ما در رهجونت به شما اعلام خواهد شد .

آیا با نصب SSL سایت من امنیت 100 درصد خواهد داشت ؟

گواهینامه SSL در واقع کلیه اطلاعات مبادله شده بین کاربر و سرور را رمز نگاری می کند و امکان هر گونه جاسوسی از اطلاعات را از بین خواهد برد ، اما این مورد بدان معنی نیست که در صورتی که اسکریپت سایت شما باگ داشته باشد با نصب SSL بتوانید مشکل را رفع کنید .

 اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...