نمایندگی هاست سی پنل

نمایندگی هاست چیست و چگونه با آن کار کنیم ؟

اگر میخواهید تجارت هاستینگ خود را بدون هیچ دغدغه اغاز کنید ، سرویس نمایندگی هاست رهجونت پاسخ نیاز شماست. این سرویس ها شما را قادر می سازد تا بتوانید سرویس های مورد نظر خود را تعریف و با نام خودتان به کاربرانتان ارائه نمایید. در نمایندگی هاست رهجونت شما بدون نیاز به درگیری با مسائلی مانند نگهداری از شبکه و سرور ها ، مدیریت سرور ها ، پرداخت هزینه های لایسنس نرم افزارها و یا پرداخت هزینه سرور اختصاصی و … فقط به تجارت هاستینگ خود می پردازید . در این میان رهجونت  تمامی امور مربوط به نگهداری و مدیریت سرورها ، نصب و راه اندازی سرویس ها بر روی آنها را انجام خواهد داد ، بدین ترتیب شما می توانید فقط تجارت خود را توسعه دهید. همچنین تمام امور مالی ، پشتیبانی و تماسی مشتریان با شماست و بدین ترتیب شما به راحتی با نام خود به فعالیت می پردازید و نامی ازرهجونت  به میان نمی آید. شما می توانید با استفاده از کنترل پنل مخصوص نمایندگی هاست خود، فضا و یا سایر امکانات خود را بین مشتریان خود تقسیم نماید. این کنترل پنل امکان تعریف سرویسهای میزبانی و هاست به دلخواه و ایجاد سایت به تعداد تعریف شده در پلان نمایندگی هاست شما را می دهد. سرویسهای نمایندگی رهجونت  همانند سرویسهایی که اکثر سرویس دهندگان میزبانی در ایران از شرکتهای خارجی تهیه می کنند به صورت مخفی خواهد بود این بدان معنی است که شما از Name Server های اختصاصی خودتان استفاده خواهید نمود و هیچ راهی برای شناسایی ما وجود نخواهد داشت .

Cpanel/whm یک کنترل پنل کامل است که مدیر سرور و کاربرانش را قادر می سازد تا بتوانند تمامی تنظیمات مرتبط با سرور و همچنین مدیریت اکانت میزبانی وب خود را از طریق وب انجام دهند. Whm به شما امکان مدیریت اکانت های میزبانی وب خود و همچنین مدیریت نمایندگان ، به همراه قابلیت کنترل تمامی تنظیمات سرور از طریق یک محیط تحت وب امن را می دهد در حالیکه cpanel به کاربران شما امکان مدیریت اکانت میزبانی از تنظیمات ایمیل تا مدیریت دیتابیس ها را می دهد.

این کنترل پنل قدرتمند قابل نصب برروی اکثر سرور های لینوکسی می باشد. رهجونت ، به دلیل کاربری آسان و قدرتمندی Cpanel ، آن را به شما توصیه می نماید. رهجونت لایسنس های ماهانه و یا کلی این نرم افزار راارائه می نماید.

سرویسهای نمایندگی هاست لینوکس رهجونت بر روی سرورهای قدرتمند و سریع Dual Core Dual Xeon با حداقل ۸ هسته پردازشگر و دیسکهای۱۰ ارائه میشود.

سرورهای نمایندگی هاستینگ لینوکس رهجونت بیش از ۹۹٫۵ درصد آپتایم هستند و این موجب رضایتمندی کاربران شده و زمینه رشد تجاری شما را فراهم می آورد. به همین دلیل بسیاری از مشتریان موفق سرویس نمایندگی هاست رهجونت پس از مدتی به سرویسهای سرور مجازی یا اختصاصی رهجونت ارتقاء سرویس میدهند.

 اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...