سرور اختصاصی آمریکا

سرور اختصاصی آمریکا برای آن دسته از کاربرانی میباشد که هاست اشتراکی و سرور مجازی جوابگوی نیاز بازدید بالای وب سایت آنها نیست و یا برای مجازی سازی برای ارائه سرور مجازی احتیاج دارند بسیار مناسب میباشد. آینده وب با ارائه سرور اختصاصی از معتبرترین دیتاسنتر های ایران و خارج ایران نیاز شما عزیزان را برطرف میکند. سرور اختصاصی آمریکا از دیتاسنتر بسیار معتبر singlehop ارائه میشود. تمامی کسانی که با این دیتاسنتر آشنایی دارند از کیفیت بی نظیر و پشتیبانی عالی آن خبر دارند و جزو بهترین دیتاسنتر های آمریکا میباشد. معمولا دیتاسنتر های آمریکا از قیمت بالاتری نسبت به دیتاسنترهای اروپایی برخوردار هست.

سرور اختصاصی چیست ؟
سرور اختصاصی (Dedicated Server) در واقع یک کامپیوتر با مشخصات پردازشی قوی میباشد که در بر خلاف کامپیوتر های خانگی (PC) همواره روشن میماند و خدمات مورد نظر را ارئه میدهد.سرورهای اختصاصی عموما برای سایت های پربازدید که احتیاج به پردازش بالایی دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

یک سرور اختصاصی بر اساس قابلیت هایی همچون قدرت پردازشگر (CPU) ، میزان حافظه (RAM) ، فضای ذخیره سازی (Hard Disk) و پهنای باند (BandWidth) قابل سفارش میباشد.

سرور های اختصاصی آمریکای در دیتا سنتر بزرگ The Plant واقع شده انده و از هر لحاظ دارای کیفیت ، سرعت ، امنیت و سرویس دهی بسیار مناسبی میباشند.

سرور اختصاصی آمریکا سرورهای ارائه شده در این کشور توسط دیتاسنتر Data Shack ارائه می گردد که یکی از بزرگترین دیتاسنترهای آمریکا در ایالت کانزاس شمرده می شود.

این دیتاسنتر به منظور استفاده به عنوان هاست اشتراکی و راه اندازی وب سایت با هزینه پایین و ارائه سرور های اختصاصی با قیمت عالی ، نظر کاربران ایرانی را بیشتر به خود جلب کرده است.

امکانات کاربری این دیتاسنتر :

داشتن 5 عدد آی پی رایگان و امکان ارتقا تا 32 عدد

قیمت مناسب در پایه دلار

سرعت بالا در پاسخگویی به تیکت ها

امکان نصب تمامی سیستم عامل ها بر روی سرور اختصاصی

نقاط منفی این دیتاسنتر :

حساسیت بسیار بالا در ارسال ایمیل های تبلیغاتی ، دی داس و پورت اسکن و . . .

نداشتن پنل مدیریتی برای ریستارت سرویس که با توجه به سرعت پاسخگویی بالا برای پاسخگویی به تیکت ها مشکل خاصی را به وجود نمی آورداگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...