سرور اختصاصی آلمان

germany1

خلاصه اي در مورد ديتاسنتر هتزنر (Hetzner Online) آلمان:

آقاي مارتين هتزنر مالک اصلي شرکت Hetzner Online است.

فعاليت اين شرکت در سال 1997 با هدف ارائه خدمات حرفه اي ميزباني وب و مرکز داده (ديتاسنتر) در آلمان آغاز شد.

ترکيبي از تکنولوژي پايدار، هزينه سرويس جذاب و انعطاف پذير شرکت هتزنر آلمان را در دو سطح ملي (آلمان) و بين الملل مطرح کرده است.

یکی از مهمترین ویژگی های سرورهای اختصاصی (Dedicated Server) کشور آلمان میزان ترانسفر ماهیانه “نا محدود” است.

شرکت رهجونت از سال 2014 به عنوان مشتري اعتباري اين شرکت در ايران فعاليت گسترده اي داشته و سرويس هاي سرور اختصاصي هتزنر آلمان را به مشتريان خود ارائه مي دهد.

سرويس هاي اين بخش براي هرگونه فعاليت (بدون محدوديت) بصورت اختصاصي با استفاده از منابع کامل سخت افزاري و نرم افزاري مناسب مي باشد.

سرور اختصاصی آلمان سرورهای ارائه شده در این کشور توسط دیتاسنتر Hetzner ارائه می گردد که یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپا شمرده می شود این دیتاسنتر به منظور استفاده به عنوان هاست اشتراکی و راه اندازی وب سایت با هزینه پایین نیز کاربران ایرانی را بیشتر به خود جلب کرده است.

امکانات کاربری این دیتاسنتر :

  • امکان خرید آی پی تا 32 عدد
  • امکان تهیه KVM موقت به مدت 2 ساعت
  • امکان ارائه پنل اختصاصی سرور در سایت دیتاسنتر و ارائه به کاربر به مدت محدود به منظور ریستارت یا رفع مشکلات فنی

 

نقاط منفی این دیتاسنتر :

ارسال Abuse های متوالی در صورت عدم رعایت قوانین کپی رایت ، اسپم و …

خرید الزامی flexipack برای افزودن امکانات بیشتر مانند : آی پی ، هارد و …

ایجاد Routing در شبکه برای راه اندازی سرور مجازی (نصب روتر میکروتیک (رایگان توسط ما نصب خواهد شد) به منظور جلوگیری از آمدن اخطار و همچنین مدیریت پورت های ویروس برای مجازی سازی الزامی می باشد که این مورد را میتوان به عنوان نقطه قوت دیتاسنتر نیز به شمار برد )

دریافت هزینه برای مانت سی دی و همچنین عدم امکان نصب ویندوز به صورت کرک شده بر روی خود سرور اختصاصی (نصب بر روی سرور مجازی مشکلی ندارد)اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...