هاست سازمانی

هاست لینوکس سازمانی

سرویس هاست لینوکس سازمانی مانند سرویس های میزبانی وب لینوکس معمولی، از تکنولوژی Cloud Linux استفاده نموده و با کنترل پنل قدرتمند Cpanel ارائه می شود.همچنین موتور پردازش گر این سرور ها از Lite Speed پشتیبانی میکند که هم در پردازش سریعتر وب سایت ها هم امنیت آنها نقش چشم گیری خواهد داشت،

از مزایای این سرویس استفاده از سرویس ایزوله Cage میباشد که حداکثر امنیت را برای وب سایت ها به ارمغان خواهد آورد ، با استفاده از آنتی ویروس ها و آنتی شل های قوی نیز از اطلاعات شما در این سرور ها مراقبت خواهیم کرد.

تفاوت عمده هاست لینوکس سازمانی، میزان بیشتر منابع اختصاص داده شده به وب سایت ها میباشد و مناسب وب سایت های بزرگ با حجم اطلاعاتی بالا و تعداد کاربران بیشتر و همچنین وب سایت هایی شامل اطلاعات حساس و مهم، می باشد.

هاست سازمانی ایران

چنانچه شما مدیر یک سازمان و یا یک شرکت بزرگ هستید که دارای اطلاعات بسیار حساس ، محرمانه و مهم میباشد و می خواهید این اطلاعات را بر روی اینترنت نگهداری نمایید انتخاب یک میزبان وب مطمئن برای شما امری ضروری می باشد. چنانچه در نظر دارید یک پرتال پویا برای سازمان خود راه اندازی کنید و یا قصد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین قدرتمند و یا هر نوع وب سایت دیگری را دارید ، رهجونت با ارائه سرویس های پیشرفته هاست سازمانی ایران و هاست سازمانی انگلیس این امر را آسان ساخته است. رهجونت با استفاده از دانش و تجربه تیم فنی خود بستری امن ، مطمئن و با کیفیت را برای شما آماده ساخته است تا بتوانید به راحتی وب سایتتان را راه اندازی و مدیریت نمایید. همچنین شما می توانید تمامی مشکلات و مسائل خود را ازطریق سیستم پشتیبانی رهجونت و یا با تماس با بخش پشتیبانی برطرف نمایید.

ارائه منابع اختصاصی بالا به هر سرویس سرویس ایمیل اختصاصی در سرور جداگانه
ترافیک ماهیانه بالا استفاده از WAF جهت بالا بردن امنیت
اتصال به خطوط فيبر نوری مخابرات انتقال رایگان وب سایت شما از هر کنترل پنلی بصورت رایگان
مانيتورينگ شبانه روزی سرویس ها استفاده از Firewall های سخت افزاری و نرم افزاری به منظور بالا بردن سطح امنيت
استفاده از ساختار مالتی سرور استفاده از RAID سخت افزاری و تهيه نسخه پشتيبان از كليه اطلاعات بصورت مداوم
رعايت استانداردهای بين المللی استفاده از سریع ترین و پرقدرت ترین سخت افزار موجود برای سرور ها
قرار گرفتن در بهترین دیتاسنترهای داخل ایران قابلیت میزبانی چند وب سایت بصورت همزمان

هاست سازمانی رهجونت با امکانات ویژه ، تحولی عظیم در عرصه هاستینگ برای ادارات ، سازمان های دولتی و خصوصی بزرگ محسوب می شود.از جمله مزایای این پلان ها می توان به:
امنیت بالا در نگهداری و حراست از اطلاعات سازمان و شرکت.
بک آپ گیری به صورت روزانه از تمامی اطلاعات هاست.
امکان ارسال قرارداد و فاکتور رسمی روی هر سفارش.
امکان نصب گواهینامه های امنیتی جهت تایید نماد الکترونیکی وزارت بازرگانی و برقراری سطح امنیت.



اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...