نمایندگی تمامی محصولات

alp

در این طرح نماینده تنها پس از جذب هر مشتری مبلغ را پرداخت خواهد نمود و نیاز به پرداخت اولیه نخواهد بود.

نحوه استفاده از این طرح به این صورت خواهد بود که نماینده در ابتدا درخواست فعالسازی سرویس نمایندگی را ارسال می نماید(این فعالسازی رایگان می باشد).سپس شروع به بازاریابی و تبلیغات محصولات خود نموده و در هنگام جذب هر مشتری به ازای همان مشتری بدون تخفیف مبلغ را با رهجونت تسویه خواهد نمود. هنگامی که مجموع سفارشات وی به مبلغ حداقل پرداخت پلان(جدول زیر) و یا بیشتر از ان رسید نماینده درخواست محاسبه تخفیف می نماید. در این حالت میزان تخفیف ان پلان محاسبه و به عنوان اعتبار به ناحیه کاربری نماینده منتقل می گردد و نماینده می تواند با این مبلغ مجدد اقدام به سفارش نماید.

در این طرح هیچ گونه هزینه وجود ندارد و تمامی مبلغ پرداختی مشتری اعتبار بوده و قابل خرج کردن خواهد بود و نماینده براساس نوع پلن انتخابی یک میزان تخفیف از رهجونت دریافت خواهد نمود.

در این طرح پلنهای نمایندگی تصاعدی می باشند. به این صورت که هنگامی که مجموع سفارشات نماینده به حداقل پرداخت هرپلانی برسد سطح نمایندگی به پلن بعدی تغییر و میزان تخفیفات نمایندگی وی افزایش می یابد.

جهت شروع فقط کافیست در ناحیه کاربری رهجونت ثبت نام نموده و سپس در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

نمایندگی درصدی
شما می توانید در این روش بدون هیچ هزینه ای نماینده ما شوید و با معرفی مشتریان از طریق شما به ما و خرید آنها از رهجونت  معادل 20 درصد از کل مبلغ پرداختی آنها را در حساب کاربری ویژه خود از ما دریافت نماییدارجاع به معنی رجوع دیگران به سایت ما از طریق شماست . شما می توانید برای ارجاع دیگران از لینک ارجاع ( واقع در صفحه ی نمایندگی شما پس از عضویت ) استفاده کنید . مزیت دیگر کد ارجا در این است که اگر شخصی از طریق شما ارجاع گردد و همان لحظه و یا حتی پس از مدتی از سایت خرید کند مبلغی از این خرید معادل درصد تخفیف شما تحت نام حق کمیسیون به موجودی حسابتان افزوده می شود و شما می توانید آن را دریافت کرده و یا آن را صرف خرید مستقیمتان از سایت کنید
درصد تخفیف ( خرید مستقیم )
شما می توانید پس از ورود با نام کاربری نمایندگی خود به سایت سرویس مورد نظر خود را انتخاب و از طریق آدرس بازاریابی خود وارد سایت شوید و برای مشتری خود سفارش را ثبت نمایید و به مشتری خود تحویل دهید.
کمیسیون ( خرید غیر مستقیم )
در این روش شما می توانید کد ارجاع را در سایت و وبلاگ خود قرار دهید . در صورت ورود به سایت از طریق لینک ارجاع شما عدد ارجاع شما افزوده می شود و بعد از سفارش هاست و دومین توسط مراجعه کننده , یک کپی از سفارش به Email شما ارسال می شود ( همان لحظه) و پس از پرداخت هزینه توسط وی درصدی از آن معادل در صد تخفیف تحت عنوان حق کمیسیون به حسابتان افزوده خواهد شد و قابل دریافت است برای دریافت نمایندگی درصدی رهجونت می توانید ابتدا در سایت از اینجا ثبت نام کرده و سپس به قسمت بازاریابی مراجعه فرمایید.


اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...