سرور بک آپ

هاست BackUp

هاست بک آپ Backup و پشتیبان رهجونت برای آن دسته از کاربرانی مناسب می باشد که نیاز دارند از داده های هاست و یا سرور خود همواره در مکانی مطمئن پشتیبان داشته باشند و در صورت لزوم بتوان آنها را بازیابی نمایند.از مزیت این سرویس ها وجود سخت افزار های پرسرعت می باشد که سرعت انتقال داده ها را چند برابر می کند.
در صورتی که از راه حل های بک آپ گیری اطلاع چندانی ندارید ما روش های مختلف را برای شما ارائه کرده و همواره شما را به صورت رایگان راهنمایی و مشاوره می نماییم.

ارائه اکانت اختصاصی برروی سرور Backup با پهنای باند نامحدود

از آنجا که امروزه استفاده از خدمات تجارت الکترونیکی در زمینه های مختلف جوامع بشری نه حتی به عنوان یک نیاز بلکه یک پیش نیاز درآمده، اما لزوم استفاده از آخرین دستاوردهای فنی در زمینه نگهداری امن و دسترسی 24 ساعته به آن نیز از جمله نیازهای جانبی این تجارت است.
هم اکنون آمار، اطلاعات، فعالیتها، مسائل فرهنگی، سیاسی و حتی نظامی نیز از این تکنولوژی استفاده می کنند با این حال چگونه می توان بدان اطمینان داشت؟ این سوالی است که بخشی از جواب قطعی آن در استفاده از بسترهای امن نگهداری اطلاعات (Backup Solutions) لحاظ گردیده است.

از اینرو رهجونت در راستای ارائه خدمات گسترده خود در زمینه تجارت الکترونیک در ایران و همچنین ایجاد بسترمطمئن و قابل اتکاء برای حفظ اطلاعات جهت جلوگیری از خطرات حذف، نفوذ، مشکلات فیزیکی در بسترهای اطلاعاتی و … اقدام به کسب نمایندگی از شرکت Voxelبه عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات شبکه ای در آمریکا نموده است.
این شرکت با پیاده سازی سیستم Voxel IP Network با کمک بزرگترین شرکتهای قدرتمند آمریکائی جهت نقل و انتقال پهنای باند در آمریکا توانست این قابلیت را جهت کلیه مشترکین خود فراهم سازد که با استفاده از این بستر، Rangهای مختلف IP را در یک نقطه اصطلاحا Route نماید با ذکر این نکته که سرعت ارتباط را در حد گیگابایت نگهداری کند!
این شبکه ایجاد شده چند مزیت بسیار عمده دارد:
1- افزایش انعطاف پذیری
2- بهره مندی بالا
3- امکان ایجاد ظرفیت های بالا در مواقع حساس

آشنایی با سرور اختصاصی بک آپ (Dedicated Backup Server)

امکان پیاده سازی سیستم بک آپ اتوماتیک از روی سرورهای اختصاصی (ویندوز، لینوکس و یا یونیکس) بصورت اتوماتیک برروی سرور پشتیبان براحتی از طریق پروتکل های FTP, Rsync و یا Samba مقدور می باشد.
با استفاده از این سرورها شما می توانید به میزان نامحدود امکان  نقل و انتقال ماهیانه جهت تهیه بک آپ و یا برداشت اطلاعات از سرور پشتیبان خود داشته باشید!
درصورتیکه به عنوان یک کاربر عادی نیازمند تهیه بک آپ اتوماتیک از یک وب سایت که دارای اطلاعات مهمی است، می توانید با استفاده از این خدمت جدید رهجونت، براحتی نیاز خود را برآورده کرده و بک آپ سایت خود را بصورت اتوماتیک در فضایی که در شبکه Voxel اجاره شده است، قرار دهید.

در یک سازمان با تعداد بالای سرور شما باید در چند سطح بک آپ (Backup )گیری داشته باشید :

  1. در سطح نرم افزارها مثل Active Directory و Exchange Server
  2. در سطح Database ها مثل Oracle و SQL Server
  3. در سطح سیستم عامل مثل Winodws و Linux
  4. در سطح تجهیزات مثل IOS های سیسکو
  5. در سطح Virtual Machine ها مثل VM های VMware و Hyper-V


اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...