سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران با بهره گیری از سرورهای DELL (با سخت افزارهای قدرتمند) به عنوان سرورهای میزبان و استفاده از زیرساخت ابری (با قابلیت هایی همچون ترکیب منابع چندین سرور فیزیکی، همانند سازی مداوم، انتقال آنی وخودکار ماشینها بین سرورهای میزبان در هنگام بروز خرابی و …)نسبت به ارایه سرورهای مجازی حرفه ای خودبربستر مجازساز VMWare با قیمت هایی کاملاً رقابتی اقدام نموده است.امکان نصب انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز در این سرویس ها فراهم می باشد.

سرور مجازی ایران، یک ماشین مجازی می‌باشد که امکان اجرا، نصب و قابلیت کنترل نرم‌افزارها را مانند یک سرور واقعی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.تنوع در تکنولوژی و نرم‌افزارها در کنار تنوع سخت‌افزاری حداکثر حق انتخاب ممکن را به مشترکین خواهد داد تا مناسب‌ترین VPS را برای خود برگزینند.

سرور مجازی همانند سرور اختصاصی است اما با منابع کمتر. می توان ساده تر بیان کرد که سرور اختصاصی را به چند سرور مجازی از طریق نرم افزارهای مجازی ساز تقسیم می کنند. مدیریت سرور مجازی لینوکس نیاز به دانش فنی در این زمینه دارد اما سرور مجازی ویندوز محیطی مانند کامپیوتر خانگی دارند و نیاز به اطلاعات فنی کمتری دارند. سرورهای مجازی ایران در دیتاسنتر جایگاه میزبانی می شوند و امکان دسترسی فیزیکی به سرور است.در سرور مجازی ایران سرعت لود سرور تا 4 برابر بیشتر از سایر سرورهای خارج از کشور است.

بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
برخی قابلیت ها : استفاده از SAN Storage،بهره گیری از تکنولوژی خوشه بندی (Clustring)،استفاده از فایروال و تفکیک شبکه داخلی از خارجی،ارائه بانک نرم افزارهای پرکاربرد برروی شبکه داخلی،افزونگی سخت افزاری (hardware redundancy)،امکان نصب و مدیریت سرور

vps-iranاگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...