طراحی سایت شخصی

گرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها می تواند برای افراد به عنوان یک معرفی کننده ی آنلاین باشداما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه ی اینترنتی مختص فرد، برای کسانی که لازم به داشتن سایت شخصی هستند چندین برابر مفید تر می باشدوب سایت شما به عنوان یک رزومه ی دیجیتال  به شما در سرعت بخشیدن به پیشرفت شغلیتان کمک خواهد کرددر دنیای وب تعداد سایتهای شخصی بسیار زیاد است.این سایت‌ها می‌توانندبه منظورهای مختلفی ساخته شوند.اینترنت فضای بسیار مناسبی را برای افرادو شخصیتها فراهم آورده تا از طریق آن با مخاطبان و هواداران خود در ارتباط بوده و اطلاع رسانی مناسب را در سطح وسیعی از فضای مجازی دراختیار علاقمندان قرار دهند.

فهرست برخی از امکاناتی که طراحی سایت شخصی می تواند داشته باشد عبارتند از:
– اطلاعات فردی شامل :مشخصات کلی،زندگینامه و رزومه کاری
– گالری تصاویر شخصی همراه با دسته‌بندی موضوعی
– یادداشت های روزانه
– نمونه کارها

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی کران بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که داریدوهدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشیدواز این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید.طراحی وب سایت های شخصی که توسط گروه طراحی سایت رهجو در 24 ساعت ارائه می شوند کاملا به طور اختصاصی برای شما طراحی شده و از هیچ وب سایت شخصی دیگری کپی برداری نمی شود به همین جهت شما می توانید با صرف هزینه مناسب صاحب یک وب سایت اختصاصی شوید. همچنین وب سایت شخصی که توسط ما طراحی می شود کاملا سازگار با موتورهای جستجو بوده و مطالبی که در آن قرار می دهید به سرعت در موتورهای جستجو نمایش داده می شود ودر رتبه های بالا قرارمی گیرد.طراحی وب سایت شخصی تخصص ما است و ما بر اساس نیاز و بودجه شما می توانیم راه حل های مختلفی را به شما پیشنهاد دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شخصی با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس شامل
1. ارایه فایل در سایت برای دانلود 2. برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با شما از طریق پست الکترونیک 3. نظرخواهی از بازدیدکنندگان 4.وضعیت آن یا آف بودن در یاهو         5. مقالات 6. لینک دوستان 7. اخبار سایت 8. آمار سایت 9. تبلیغات 10. RSS feed

رهجو در24ساعت آمادگی خود رابرای راه اندازی وب سایت شخصی شما با قیمتی مناسب و به صورت پویا همراه با پنل مدیریت اعلام می دارد.همچنین یکی ازروشهای مناسب برای طراحی سایت شخصی استفاده از سایت ساز فاخته است،بااستفاده ازاین سایت سازمی توانیددرکمترین زمان ممکن با هزینه ای مناسب سایت شخصی موردنظر راتحویل گرفته واز آن استفاده کنید.مهمترین مزایای طراحی سایت شخصی باسایت ساز پشتیبانی مناسب،هزینه مناسب،امنیت بالاوهمچنین آموزش و گارانتی آن است.

انواع طراحی سایت شخصی

روش های مختلف طراحی سایت شخصی که بر اساس نیازهای شما به صورت داینامیک ارائه می شوند عبارتند از:

  • طراحی سایت شخصی با استفاده از اسکریپت های آماده : در این حالت با استفاده از اسکریپت های آماده مانند وردپرس سایت شخصی شما قابل راه اندازی است. در این حالت به طور دقیق باید بررسی شود که آیا اسکریپت آماده امکانات مورد نیاز شما برای راه اندازی سایت شخصی را دارد یا خیر. مزیت اسکریپت های آماده وجود قالب های فراوان رایگان برای آنها در اینترنت است. اما اگر این اسکریپت ها نتوانند نیازهای شما را جواب دهند بهتر است از سایر روش ها برای طراحی سایت شخصی استفاده کنید.
  • طراحی وب سایت شخصی با استفاده از سیستم مدیریت محتوای فاخته : سیستم مدیریت محتوای فاخته دارای امکانات بسیار زیادی است و از مهمترین مزایای آن می توان به پشتیبانی کامل، دریافت رایگان نسخه های جدید و بهینه سازی کامل برای موتورهای جستجو اشاره کرد. اطلاعات بیشتر در این زمینه را در سایت 24 مشاهده نمایید.
  • طراحی سایت اختصاصی : در صورتی که وب سایت شخصی که مدنظر دارید امکاناتی دارد که در دو روش قبل قابل پیاده سازی نیست بهتر است به سراغ طراحی سایت اختصاصی بروید، هزینه این روش بیشتر از روش های قبل است اما نهایتا در دراز مدت نتیجه بهترین نسبت به روش اول از آن خواهید گرفت. در صورتی که سایت شما بازدید بالایی داشته باشد و یا امکانات خاص خود را بخواهید در آن داشته باشید بهتر است از این روش استفاده کنید.

شخصی 1اگر نیاز به پشتیبانی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی رهجو نت بصورت 24 ساعته در خدمت شماست...